Kolekce krémů: Mandlový krém, denní a noční krém s měsíčkem

Kolekce krémů: Mandlový krém, denní a noční krém s měsíčkem

Je nám líto, produkt již není v naší nabídce.

Cena

390,00 Kč s DPH

Cena bez DPH: 325,00 Kč

  • Na sklade

Váha : 150 g

Objed. číslo: 09066

Dle použití: Čištění a zklidnění pleti

Originální slovenská kosmetika

Denní krém s měsíčkem, 30g

Měsíček obsahuje vysoký podíl účinných látek, které mají příznivý vliv na kůži a podporuje regeneraci pokožky, má příznivé účinky i při zánětlivých procesech. Kromě měsíčku obsahuje připravek i avokádový olej a vitamín E. Přípravek vytváři jemný emulzní film, který chrání pleť před vnějšími nepřiznivými vlivy. Pravidelným používaním krému získá pleť čistější a jemnější vzhled. Krém je vhodný na normální, smíšenou i suchou pleť.

Noční krém s měsíčkem, 30g
Měsíček obsahuje vysoký podíl účinných látek, které mají příznivý účinek na kůži a podporuje regeneraci pokožky, má příznivé účinky i při zánětlivých procesech. Vzhledem k jeho složení je přípravek určen k večernímu ošetření pleti každého typu. Přípravek se dobře rozetírá a vstřebává do pokožky, vytváří příjemný emulzní film na pokožce.

Výživný mandlový krém, 40g

Výživný mandlový krém s obsahem přírodního mandlového oleje má silné regenerační účinky, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a dodává jí potřebné výživné látky. Zvyšuje obranyschopnost pokožky vůči volným radikálům. Komplex přírodních hydratačních složek pokožku hydratuje a tím zabraňuje vytváření drobných vrásek. Obsažené účinné látky vitamín E a mandlový olej ochraňují pleť před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Při previdelném používání zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a tvorbě vrásek tak, že podporuje obnovu buněk.